Paylaşarak Destek Ol

Meyve Islahında Öncü Kuruluş

Temmuz 2019’da KOSGEB Ar-Ge desteğiyle yola çıkan şirketimiz, meyve ıslahı alanındaki yenilikçi çalışmalarıyla büyük bir çığır açıyor. Ana amacımız, yeme kalitesi ve albenisi yüksek, biyotik-abiyotik stres koşullarına dayanıklı, muhafaza ömrü uzun ve farklı yetiştiricilik sistemlerine uyumlu yeni meyve çeşitleri geliştirmektir.

Geleceğe Damga Vuran Projeler

Şirketimiz, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yasemin Evrenosoğlu ile S.S. Ödemiş Bademli Fidancılık ve Tarımsal Kalkınma Kooperatifi iş birliğiyle kurulmuştur. Etkileyici bir akademik birikimle donanmış olan ekibimiz, Eskişehir Teknoloji Geliştirme Bölgesi (ETGB) ve Anadolu Teknoloji Araştırma Parkı (ATAP) Teknokent çatısı altında faaliyet göstermektedir.

Meyve Islahında İz Bırakmak

Şirketimizin ismi, Bademli Mahallesi’nin tarihsel mirasından gelmektedir. Bizim için Bademli, meyve ıslahındaki taahhüdümüzü temsil ediyor. Logomuz, “Islah ettiğimiz ürünlerde parmak izimiz var” mottosundan esinlenerek tasarlandı ve tohum içindeki parmak izini simgeliyor.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, meyve üretiminin geleceğini şekillendirmek ve tüketicilere en kaliteli ürünleri sunmak için sürdürülebilir, yenilikçi ve çevre dostu çözümler geliştirmektir. Bu amaçla, bilimsel araştırmalarımızı sürdürüyor, tarım endüstrisinin ihtiyaçlarına cevap veren yeni meyve çeşitleri yaratıyoruz.

Meyve Islahının Geleceği

Meyve ıslahının geleceğini şekillendirmeye kararlıyız. Çalışmalarımızın sonuçları, daha lezzetli, dayanıklı ve verimli meyvelerle dolu bir geleceği işaret ediyor. Tarım dünyasına değer katmayı hedefliyoruz ve bu hedefe adım adım ilerliyoruz. Biz, meyve ıslahının öncüleriyiz ve geleceğe damgamızı vuracağız.