Paylaşarak Destek Ol

Bing Bang

Orijini ABD’dir. Oldukça verimli bir çeşittir. Meyveleri orta irilikte, lezzetli bir çeşittir. Meyve rengi sarı zemin üzerine kırmızı renklidir. Big Top’dan 10 gün önce olgunlaşır.

Armking

Orijini ABD’dir. Verimli bir çeşittir. Meyveleri orta irilikte, sert ve orta lezzetlidir. Meyve rengi sarı zemin üzerine parçalı kırmızı renklidir. Big Top’dan 22 gün önce olgunlaşır.

Caldesi 2000

Orijini İtalya’dır. Yüksek verimli bir çeşittir. Meyveleri iri, belirgin kokulu ve gösterişlidir. Meyve rengi sarı zemin üzerine akıtma kırmızı renklidir. Big Top’dan 12 gün sonra olgunlaşır.

May Grand

Orijini ABD’dir. Verimi yüksek bir çeşittir. Meyveleri orta irilikte, gevrek, lezzetli ve dayanıklıdır. Meyve rengi sarı zemin rengi üzerine sıvama kırmızıdır. Big Top’dan 15 gün önce olgunlaşır.

Big Top

Orijini Kaliforniya’dır. Düzenli ve yüksek verimli bir çeşittir. Meyveleri iri, sert ve lezzetlidir. Meyve rengi sarı zemin üzerine parlak kırmızı renklidir.  Temmuz ayının 2. haftası hasat edilir.

Fantasia

Orijini ABD’dir. Verimli bir çeşittir. Meyveleri iri, sulu, tatlı ve dayanıklıdır. Meyve rengi sarı zemin rengi üzerine parçalı kırmızıdır. Big Top’dan 28 gün sonra olgunlaşır.

Venüs

Orijini İtalya’dır. Çok verimli bir çeşittir. Meyveleri iri, oldukça tatlı, orta derecede sulu ve kalitelidir. Dayanıklı bir çeşittir. Soğuk hava depolarında diğer çeşitlere göre daha uzun süre saklanabilir. Meyve rengi sarı zemin üzerine sıvama kırmızı renklidir. Big Top’dan 30 gün sonra olgunlaşır.

Sweet Lady

Orijini İtalya’dır. Verimi yüksek bir çeşittir. Meyveleri iri, sert ve dayanıklıdır. Meyve rengi sarı zemin üzerine sıvama parlak kırmızıdır. Big Top’dan 44 gün sonra olgunlaşır.