Paylaşarak Destek Ol

—–

Doku Kültürü Laboratuvarı: 

Doğa ve bilim, bitki üretiminde yeni bir boyut kazanıyor! İnovatif Bitki Doku Kültürü Laboratuvarı olarak, doğal çevrenin korunması ve sağlıklı bitki üretimi için bilimi harekete geçiriyoruz. Türkiye’nin en büyük doku kültürü laboratuvarları arasında lider konumdayız ve doğayı bilimle birleştirerek benzersiz bir yolculuğa çıkıyoruz. Yaklaşık 1000 metrekarelik kapalı alanımız, yıllık 3.000.000 adet bitki üretimine imkan sağlayan bir üretim kapasitesine sahiptir.

  • Modern Altyapı: Son teknolojiyi temel alarak tasarlanmış besin ortamı hazırlık odası, 5 adet bitki büyütme odası ve 3 adet soğuk oda deposu gibi modern tesislerimiz, bitki üretimini optimize etmek için tasarlanmıştır.

Genç Fide Üretim Tesisi

Ürünlerimizin kalitesi ve dayanıklılığı, başlangıçtan itibaren doğru fidelerle başlar. İşte tam da bu noktadan hareketle Genç Fide Üretim Tesisimiz, dış mekan süs bitkisi üretimindeki lider konumunu sürdürmek için yıllık 12 milyon adet fide üretimini hedeflemektedir.

110.000 metrekarelik geniş arazi üzerine kurulu olan tesisimizde, çevreye duyarlı üretim yöntemleri ve en son tarım teknolojilerini kullanarak en iyi dış mekan süs bitkisi fidelerini üretiyoruz. Ürünlerimiz, güzellikleri ve dayanıklılıkları ile bahçe ve peyzaj projelerinizin vazgeçilmezi oldu.

Süt İşleme Tesisimiz;

Süt sığırcılığı yapan ortaklarımızın sütünün değer bulması için  2009 yılında kurulan hijyenik soğuk zincir süt toplama ve işleme tesisimiz , süt üreticileri için bir güvence olmuştur. 70 ton/gün kapasiteli tesisimizde, sütler baştan sona hijyenik bir şekilde işlenir ve depolanır. Ürünlerin, tazeliği ve kalitesi koruyarak pazara sunulur.

Yoğurt, Ayran, Tereyağı ve peynir çeşitlerimiz rafların en çok aranan ürünleri arasında olmakla birlikte ulusal zincir mağazalar, yerel zincir mağazalar ve seçkin şarküterilerde siz değerli tüketicilerimize sunulmaktadır.

Fidan Depomuz;

Meyve fidanlarınızın geleceği sağlıklı köklerde yatar. İşte bu nedenle, ortaklarımızdan gelen çıplak köklü fidanlarınızı güvende tutmak için buradayız. Soğuk hava depolarımız, fidanlarınızın ideal depolama koşullarını sağlar, böylece mevsim değişikliklerinden etkilenmezler.

Ayrıca ortaklarımıza da Soğuk Hava Depolarımızın Odalarını kiralama hizmeti vererek hem verimli kullanılmasını sağlıyoruz hem de ortaklarımıza işletme katkısı sağlıyoruz.

Zeytinyağı Fabrikamız;

1970 yılında kurulan tesisimiz, yıllar içinde sürekli modernizasyonlarla donatılmıştır ve bu sayede üreticilerimizin zeytinlerini bekletmeden hemen işlememize olanak tanır. Erken hasat ve erken sıkım sayesinde, ortaklarımızın zeytinyağları dünya standartlarını aşmıştır. Ürünlerimizin tazeliğini ve kalitesini korumak için, zeytinyağlarını üretim tesisimizde şişeliyor ve teneke ambalajlarına döküyoruz.

Zeytinyağı konusundaki uzmanlığımız ve deneyimimizle, size en iyi kalitede ve tazelikte yeşil zeytinyağını sunuyoruz. Sizlere damaklarda unutulmaz bir tat deneyimi sunmak için buradayız.